(0) (0) 0 kr

På kontoret

Familjen Brigbys

Här ser ni hela gänget och under finns en del personer och kontaktuppgifter med. Så att det blir enklare för er att hitta rätt person :)

 

Ledning

Familjen Brigbys AB leds och ägs av Hanne och Johan Deverén.

  

Namn: Hanne Deverén
Uppgift: VD
Favoritdag på jobbet: "Bästa dagen är en där inte så mycket är planerat på förhand, en dag då man fritt kan jobba med utveckling. En annan riktigt bra dag är på mässa där man möter så mycket människor. Det händer alltid nya roliga saker i mötet med nya människor. Det är också en bra dag när man får vara med och inspirera någon att förverkliga sin dröm, tex att driva företag. Jag är ambassadör för kvinligt företagande och det är väldigt viktigt för mig"
Mail: hanne@brigbys.se
Telefon: 070-672 28 40

 

Namn: Johan Deverén
Uppgift: Lagerchef / Vice VD
Favoritdag på jobbet: "Det måste vara en dag då vi slår rekord. En dag  då vi får iväg absolut så mycket som möjligt. Då är både vi och våra  kunder nöjda.. då trivs jag"
Mail: johan@brigbys.se
Telefon: 070-918 19 40

 

Säljteam

Robban, Cecilia och Emma gör allt för att serva dig och se till att just din butik har bästa uppsättningen av vårt sortiment. Dvs det som passar dig allra bäst.

    

Namn: Robert Svensson
Uppgift: Serva kunder på fältet
Favoritdag på jobbet: "När det är som mest att göra och jag hinner med att träffa mängder av våra fantastiska kunder."
Mail: robert@brigbys.se
Telefon: 073-020 19 52


Namn: Cecilia Lind
Uppgift: Säjare på området norr om Stockholm
Mail: Cecilia@brigbys.se

 
Namn: Emma Wilmert
Uppgift: Innesälj/kundservice
Favoritdag på jobbet: "Kan vara en måndag, kul att komma igång och ha kontakt med våra kunder"
Mail: emma@brigbys.se
Telfon: 0763-11 31 60

 

Administration

På administration hjälper Britta, Bahrie och Hanne till så mycket det går.

Namn: "Mamma" Britta Lindqvist
Uppgift: Grundare av Brigbys, Ansvarig för kundservice, Inköp samt  orderhantering.
Favoritdag på jobbet: "Jag trivs när det kommer stora leveranser med nyheter. Det är fantastiskt att våra leverantörer kan överträffa sig varje gång"
Mail: info@brigbys.se
Telefon:0416-170 38
 

Namn: Bahrie Ahmed
Ekonomi, Vd assistent, administration
Favoritdag på jobbet: "Helt klart när en månad är klar och allt stämmer:)"
Mail: bahrie@brigbys.se
Telefon: 0416-170 38